Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    --Vinkovci--
    Mobitel
    Lg KG800--SE Z610i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo stiglo i meni,ma sve 5,radi ko podmazano

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vale Pregledaj post
    evo stiglo i meni,ma sve 5,radi ko podmazano
    Kad si poslao postom zahtjev???
    Koliko ste vi sekali , ja sam u utorak poslao, kad cu dobit???

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP
    Postova
    239
    Bodovi
    6.656
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.656, Nivo: 19
    Bodovi: 6.656, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
    Kad si poslao postom zahtjev???
    Koliko ste vi sekali , ja sam u utorak poslao, kad cu dobit???
    Nazovi ih i trazi da ti daju preko telefona korisnicko ime i lozinku! Ja sam predo zahtijev u utorak i danas mi je doslo postom!

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    Anycool T818,i900 Omnia
    Operater
    Vip&Simpa
    Postova
    323
    Bodovi
    7.736
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao sam u ponedjeljak zahtjev i sinoc ih zovem da pokusam dobiti lozinku i korisnicko ime preko telefona i obecali me nazvati jos kao sinoc i to rijesiti ali niti sinoc,niti danas jos nista...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove