evo stiglo i meni,ma sve 5,radi ko podmazano![]()
evo stiglo i meni,ma sve 5,radi ko podmazano![]()
Poslao sam u ponedjeljak zahtjev i sinoc ih zovem da pokusam dobiti lozinku i korisnicko ime preko telefona i obecali me nazvati jos kao sinoc i to rijesiti ali niti sinoc,niti danas jos nista...
Bookmarks