E pa da...Al ja ne kužim. Zar se ADSL ne obračunava do onog dana do kojeg je korisnik priključen na uslugu? Zar to nije slično kao kod mobitela?
E pa da...Al ja ne kužim. Zar se ADSL ne obračunava do onog dana do kojeg je korisnik priključen na uslugu? Zar to nije slično kao kod mobitela?
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Bookmarks