Neće. To moraš otići u T-centar i reći da se želiš prebaciti na start paket...ili jednostavno promjenu obaviti preko Interneta.
Neće. To moraš otići u T-centar i reći da se želiš prebaciti na start paket...ili jednostavno promjenu obaviti preko Interneta.
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Bookmarks