mikelandjelo,jos jedan savijet..kada dobijes adsl,mislim barem da dobijes i 2-3 mjeseca flat kod t coma... taman ce ti i optima odobriti ugovor,poslati sifru...a kad istekne besplatni flat kod t-coma,prebacis se na traffic.
pa ako ti je dostupna optimina mreza,nije tako....onda mozes direktno kod njih. tako je i sa amisom2u1 i vodatelom3u1,i slicno sa iskonom2u1(ako zanemarimo cinjenicu da kada placas iskonu IPAK placas t-comu),a naravno tu su i kablovski operateri.. tako da,ako bas ne zelis placati t-comu nista,mozda je i moguce,naravno ako si u ZG. ako si dalje,zaboravi sve sto sam napisaoI ako sam dobro shvatio gdje god bio i šta god radio 79kn ide uvijek T-comu za brzinu (mjesečno), pa priključili oni meni i 29.4. ADSL?


Odgovori uz citat
Bookmarks