Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Upravo sad rastavljam K750 i nemogu nikako odvojiti ovaj gornji poklopac. Odšerafim ta dva križna šerafa i onda nikako nemogu odvojiti taj dio, cijelo vrijeme mi negdje zapinje! Može li itko pomoći?

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sve redom
    Godina
    36
    Postova
    704
    Bodovi
    17.563
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al ovo je tutorial za rastavljanje k800 ne k750. Bila je jedna tema na forumu o rastavljanju k750

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ALEN-DUBRAVA Pregledaj post
    Upravo sad rastavljam K750 i nemogu nikako odvojiti ovaj gornji poklopac. Odšerafim ta dva križna šerafa i onda nikako nemogu odvojiti taj dio, cijelo vrijeme mi negdje zapinje! Može li itko pomoći?
    Potrazi malo po forumu za tu temu jer sam ja postao slike o detaljnom rastavljanju k750...
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    sve po malo
    Operater
    T-Mobile, FLEX 150
    Godina
    39
    Postova
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Moze pomoc

    Htio sam si zamijenit kuciste na mobitelu ali mi se jedan saraf neda odšarafit onaj krizni koji drzi kuciste od kamere, jel moze tko pomoc oko toga, mislim da se izlizao saraf


    HVala

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sve redom
    Godina
    36
    Postova
    704
    Bodovi
    17.563
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Bodovi: 17.563, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovisi koliko si ga jako izlizao, ak si ga skroz izlizao tu ti malo toga može pomoć. Preporučujem ti da odeš nekom tu "šverceru" koji servisira mobitele, oni imaju dosta tog mini alata kojim bi ti mogli to odšarafiti. Ak imaš malo lufta za šaraf sastrane, možeš ga probat nekim manjim kombinirkama (ili klještima) odvit

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    sve po malo
    Operater
    T-Mobile, FLEX 150
    Godina
    39
    Postova
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    ......

    Evo skinuo sam taj saraf ali postoji jedan problem kak da skinem one dvije tipke iznad ekrana sa maske i mrezicu kod zvucnika za razgovor, i kako skinut taj zvucnik, tj. kako skinut oaj sivi dio maske koji je spojen s prednjom crnom maskom

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    31
    Bodovi
    6.960
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.960, Nivo: 19
    Bodovi: 6.960, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao stream Pregledaj post
    Evo skinuo sam taj saraf ali postoji jedan problem kak da skinem one dvije tipke iznad ekrana sa maske i mrezicu kod zvucnika za razgovor, i kako skinut taj zvucnik, tj. kako skinut oaj sivi dio maske koji je spojen s prednjom crnom maskom

    E ovo i mene zanima. Imam smedju neoriginalnu masku s kojom nisu dosle nikakve tipke ni pokrov ekrana. Izmedju ostalog na maski nema ni one dvije tipke iznad ekrana, pa bih trebao skinuti te gumbe sa stare maske, i staviti na novu. Ima netko iskustva s tim?
    Fight the system! :)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Video tutorial za rastavljanje V360
    By fliponja in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-09-2008, 12:58
  2. Tutorial za rastavljanje Motorole Vxxx
    By Krompirko in forum Motorola
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 01-03-2007, 22:05
  3. problem sa kamerom na v3, i tutorial za rastavljanje v3
    By prof.Immortalis in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-03-2006, 20:16

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove