Baš i ja gledam, pa tu nemože teoretski proci prašina.
Imatic, kako si ti ovo uspio ocistiti izvana sa stapicem za uši.Ja mislim da tu nije do prašine vec do neceg mehanickog.
Baš i ja gledam, pa tu nemože teoretski proci prašina.
Imatic, kako si ti ovo uspio ocistiti izvana sa stapicem za uši.Ja mislim da tu nije do prašine vec do neceg mehanickog.
Bookmarks