ajde ljudi dobro je , ja još uvjek vatreno navijam za hrvatsku , nema predaje , pa što ako ćemo biti 5-6 , nema predaje do zadnje utakmice , pa danas smo dobili Španjolce, pa što ako nećemo biti među prva četri , mi znamo da smo među 2-3 najbolje reprezentacije na svijetu , za mene smo najbolji , još ako pobjedimo zadnju utakmicu , po meni smo najjači
![]()
NAJBOLJI SMO


, pa što ako nećemo biti među prva četri , mi znamo da smo među 2-3 najbolje reprezentacije na svijetu , za mene smo najbolji , još ako pobjedimo zadnju utakmicu , po meni smo najjači
Odgovori uz citat
Bookmarks