Join Today

Vidi rezultate ankete: Novi rukometni Svjetski prvak

Glasači
52. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Hrvatska

    42 80,77%
  • Danska

    0 0%
  • Španjolska

    1 1,92%
  • Rusija

    0 0%
  • Njemačka

    5 9,62%
  • Francuska

    3 5,77%
  • netko drugi

    1 1,92%
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gotovo je... Baš mi je žao... No i nama se mora jednom desiti.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Ivanic-Grad
    Mobitel
    J700 i 6230i
    Operater
    Vip
    Godina
    37
    Postova
    381
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
    gotovo je... Baš mi je žao... No i nama se mora jednom desiti.
    -nije smrc,smrc

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo prvenstvo mi je skroz bezveze jer smo jednu utakmicu izgubili i u banani smo skroz

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    sk
    Mobitel
    moto v3i,n70
    Operater
    simpa,vip
    Godina
    42
    Postova
    368
    Bodovi
    9.525
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.525, Nivo: 23
    Bodovi: 9.525, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja cu samo rec da doci ce prvenstvo i k nama i nasi ako budu imalo pametni slozit sve da ide na ruku nama,madarima i dancima,jer ovo je ne ocito da je namjesteno vec sramota za jednu takvu organizaciju.


    Evo odgledao sam snimku njemacke i spanjolske,pa to je sramota,spanjolci su trebali dobit ne 1 vec 10 razlike,kakvi su to sve faulovi pustani od strane njemaca,ja mislim da bi se nasi potukli u 1. minuti s njima,koliko sam skuzio komentatora na sat. oko 45% faulova je bilo prema licu ili opcenito glavi.Lino je trebao fino povuc igrace i bojkotirat tekmu pa nek nas zapamte zasto jer onakvo sudenje onakvo namjestanje,pa to nije sramota vec uvreda za sve igrace svijeta rukometa a i nas gledatelja,krenuvsi od organizacije.Al neka doci ce oni k nama,samo da nasi budu pametni i prime pomoc od svedana,danaca i madjara.Pa zasto nebi mi s njima podijeli medjusobno mjesta.
    Zadnji uredio sirius : 30-01-2007 u 23:53
    B-boy for life and beyond that!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. UT 3 - info kutak
    By xlr in forum Igre
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 10-03-2008, 21:31
  2. Office 2007
    By TinoExpert in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-01-2007, 10:27
  3. Proofing tools - Office 2007
    By Wisher in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-01-2007, 17:38
  4. Norton Internet Security 2007 (aktivacija)
    By idemovi1 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-11-2006, 13:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove