Hrvatska
Danska
Španjolska
Rusija
Njemačka
Francuska
netko drugi
Izvorno postao ivstojic Spanjolci su odigrali kolko treba.Dobili sve tri tekme i kao i mi prenjeli 3 boda u skupinu.Mislim da ce bit gusto,ali i da je vrijeme za revans....valjda?! Mislin da mi i Spanjolci prenosimo po dva, ne tri boda???
FORD FOCUS RS500 I like it!
Pravila foruma
Bookmarks