= Citat = Izvorno postao ivstojic Pregledaj post
Spanjolci su odigrali kolko treba.Dobili sve tri tekme i kao i mi prenjeli 3 boda u skupinu.Mislim da ce bit gusto,ali i da je vrijeme za revans....valjda?!
Mislin da mi i Spanjolci prenosimo po dva, ne tri boda???