Hrvatska
Danska
Španjolska
Rusija
Njemačka
Francuska
netko drugi
Zadnji uredio TinoExpert : 24-01-2007 u 19:20
Izvorno postao TinoExpert Hrvatska Stari, trebao si ili dvije ili cetiri zastave, a ne tri kao da smo srbi! P.S. nemoj nista zamjeriti...
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Pravila foruma
Bookmarks