Evo gledam na live prijenosu, igraju na produžetke (trenutno početak drugog), jako je oštra ogra i s jedne i sa druge strane, Omeyer brani ali Fritz također.
Njemci su jako dobri šteta što mi nismo bili takav protivnik protiv Francuske.