Hrvatska
Danska
Španjolska
Rusija
Njemačka
Francuska
netko drugi
Ha ha... Smijesno je bilo... izgubili smo... Pokvareni Rusi...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."
Pravila foruma
Bookmarks