sory mislio sam na defaultni software ili yuet...naravno bez mediaviewera i diabolica...sry jos jednom...:-)...
pa kaj se ispricavas, tu smo da si pomazemo i ispravlajmo jedni druge, a radi i jedna i druga opcija, tak da se nemoras ispricavat. nema beda.pa nitko nezna sve, pa tako ni ti ni ja.pozz
btw media viewer ide na sve softove, ja sam probao na vodafone i radi.
"Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick
Bookmarks