= Citat = Izvorno postao bubyx Pregledaj post
Može se slat jedino na način da otvoris java program "phone manager" i otidjes u b/mobile/kjava i preimenujes samo ekstenziju u .mp3 (isto možes i sa vec instaliranim igrama no onda moras ici u folder gdje su instalirane i po ikonici tražiš igru, preimenujes extenziju u .mp3) i skopiras u b/mobile/audio te je mob prepoznake kao .mp3 datoteku i onda otidjes u multimedia na mobu i oznacis tu datoteku i stisnes copy/to bluetooth..i eto ti ga..jedini nacin je taj..dok yuet i decki ne smisle nesto s phonemanagerom da se može i preko njega slat..:-d...
Nedostatak je jedino to sto je može primit samo mob koji je symbian pa ju preimenuje i stavi kamo mu odgovara, motorola sa phonemanagerom dok samsung, sericsson i ostalima nece radit..jer ce ju stavit pod ostalo a oni koliko ja znam nemaju mogućnost da je prebace u java...:-D...
nije istina da je ovo jedini nacin. skini si i instaliraj java media viewer corelet na mob, pokreni i postelaj da ti prikaziva sve fajlove, odi u b/kjava/ to ti je kartica(b). nadji kaj oces poslat stisni meni tipku, pa data transfer nadjes uredjaj i saljes. pola moje ekipe ima igre ko i ja. radi na se k700,k750,k610, samsung e720 nece, i uostalom svi mobovi kaj imaju bt. probaj jebeno je.