jesi li probao instalirati na MMC? mislim da ide
Frendu sam instalirao neke igre, i cini mi se ko da je limitiran prostor za aplikacije na par MB. Jel se može ti kako proširiti?
jesi li probao instalirati na MMC? mislim da ide
Neznam kako, instalirao sma pomocu nokinog pcsuita, kada dva puta kliknem na igru, on me pita da li želim instalirati, i sljedeci prozor mi izbaci "Instalacioja gotova". Na mobu ništa ne pita. Di da namjetim da sacuva na karticu?
pa probaj samo copy/pasteati .jar file na karticu i onda ga pokrenuti. mislim da bi to trebalo raditi
Kada to napravim, kaže da je datoteka nepoznata, isto kao da i pošaljem samo preko BT-a
mislim da nejde nikak osim s navedenim programima ( pc suit, mobimb, oxygen...)
Bookmarks