možda da za početak probaš sa Publisherom? Dio Officea,jednostavan do bola. Kad se malo ufuraš (tj. nađeš granice programa),onda na red dolaze Dreamweaver i Photoshop. Malo kasnije će ti možda trebati i Visual Studio ili PHP,ako se baciš u web-aplikacije. Ja sam tako počeo,sad sam na fazi učenja Dreamweavera. Joomla mi je isto genijalna,malo se pomučiš u početku,ali kasnije samo bacaš sadržaj gore,praktički bez potrebe za editiranjem samog koda stranice. Puno uspjeha u učenju![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks