pa za neku jednostavnu stranicu dosta je i html i dreamweaver. Pogledaj moju stranicu (link je u potpisu). Cijela je napravljena u HTML-u u design modu u DW. Nije nesto posebno ali nije ni neki skart
pa za neku jednostavnu stranicu dosta je i html i dreamweaver. Pogledaj moju stranicu (link je u potpisu). Cijela je napravljena u HTML-u u design modu u DW. Nije nesto posebno ali nije ni neki skart
iPhone 5s 16 GB
možda da za početak probaš sa Publisherom? Dio Officea,jednostavan do bola. Kad se malo ufuraš (tj. nađeš granice programa),onda na red dolaze Dreamweaver i Photoshop. Malo kasnije će ti možda trebati i Visual Studio ili PHP,ako se baciš u web-aplikacije. Ja sam tako počeo,sad sam na fazi učenja Dreamweavera. Joomla mi je isto genijalna,malo se pomučiš u početku,ali kasnije samo bacaš sadržaj gore,praktički bez potrebe za editiranjem samog koda stranice. Puno uspjeha u učenju![]()
Bookmarks