pa za neku jednostavnu stranicu dosta je i html i dreamweaver. Pogledaj moju stranicu (link je u potpisu). Cijela je napravljena u HTML-u u design modu u DW. Nije nesto posebno ali nije ni neki skart
Nisam mislio na to,ali ako zelis imati informativnu stranicu onda je ovo sasvim u redu.
Bookmarks