Ja bih svakome,tko se bavi onako,amaterski,obradom videa,preporučio Sony Vegas 7.Dosta je jednostavan za radit.
evo jedan primjer videa koji sam napravio sa Sony Vegasom:
http://youtube.com/watch?v=YnZSHhj_oiY
Ja bih svakome,tko se bavi onako,amaterski,obradom videa,preporučio Sony Vegas 7.Dosta je jednostavan za radit.
evo jedan primjer videa koji sam napravio sa Sony Vegasom:
http://youtube.com/watch?v=YnZSHhj_oiY
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Bookmarks