Gle to sve sam poštelao ali očito ne mogu otvorit stranicu. Čitao sam na stranom forumu da novi update FW bi riješio probleme jer očito ovaj moj FW kiksa.
Pošto nisam neki veleuser SE neznam kako da vidim koji FW imam i koje verzija.
Btw. jos sam MAC adressu u Router upisao. Kod connect me pusti ali kad hocu ici u Browser nece mi strabicu otvorit...!!! Malo čudno..???


Odgovori uz citat
Bookmarks