ima još jedan nedostatak:
kad slikaš sa vanjskim ekranom, i kad ga otvoriš, on te pita 'nastavak rada s kamerom' ako kažeš da, on prekine, ako stisneš ne, onda radi dalje, dakle obrnuto, al to je kad je hrv jezik........
i još nešto, kad dalje želiš slikat pomču vanjskog ekrana, on ti kaže 'vidi vanjski zaslon, slikaj pomoču tipke sa strane'.
dakle nesmiješ više zaklopit telefon jer se automatsi kamera gasi


(ak vec pises a ja to propustila sori lol)

Bookmarks