uspiooooooooooooo vorker
pravi je majstor najbolji je
uspiooooooooooooo vorker
pravi je majstor najbolji je
For the hoven lands...
evo ovako da vam se pohvalim kako NISAM uspio NISTA na svom Hebenom t-mobile k750i napraviti jel je brown i ni jedan program ga nemoze srediti svi stanu na 1/291 ili ak ocu u far na 1/5 i kurzschlus...al skuzio sam kako cu ha srediti..mjenjat cu se za svoj da mi neko da od vodafona k750 ili cu uzet svoj dat jos milju kuna ili vise i uzet k800...![]()
motherfuc*** t-moibile natrpali ga svim i svacim nemos mu nista..
![]()
For the hoven lands...
gama de malo procitaj po forumu....kasnis jedno 5 dana..
For the hoven lands...
a da prestaneš duplat postove?
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
a da ti prestanes okolo se pravit pametan ak te niko nis nije pitao?
For the hoven lands...
Ajme, mislim da ces ti ovdje jako lako i jako brzo zaraditi ban sa ovakvim stavom.
Inace se slazem sa S.Silvom, gumb EDIT je tu da se koristi, a ne da ima 5 postova jedan za drugim od istog korisnika koji se svi nadovezuju jedan na drugi.
Osim toga, zar stvarno mislis da tu netko smije nesto napisati samo ako ga se nesto pita? Come on...
Ljudi
hoce li neko uploadovati taj hr.t9 i sr.t9 za SONYERICSSON K510i.
Hvala Vam.
@ xulos
pa covjek ti je dobro rekao da prestanes duplat postove!! (meni se to zna slucajno dogodit ali ti na dva threada stavis isti post!!)jer kad duplas postove moderatori imaju posla pa ih spajaju jedne u druge pa tako lako mozes zaradit ban a pogotovo s takim ponasanjem jer je mene imatic upozorio da cu drugi put dobit ban zato jer sam nesto reko o tebi ako se sijecas
Zadnji uredio blizzard : 19-02-2007 u 15:36
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
pa ako pomaze ja cu se ispricat jel sam slucajno stavio dva ista jer imam obicni net i sve mi je usporeno...a ja sam to skuzio da sam ostavio dva nemora mi on reci da sam ih dvaput stavio..
For the hoven lands...
Izlazite iz okvira teme.
Hoce li neko uploadovati taj hr.t9 i sr.t9 za SONYERICSSON K510i.
Poz.
pa zar nema na netu??
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
Evo precice za jezike: FS\tpa\preset\system\language
Moze t9 sa bilo kog SonyEricsson-a.
Hvala.
ima li tko patch za w800 r1bc002 ignore_closed_latch_w800_r1bc002.vkp da ignorira zatvoreni poklopac objektiva????downloado sam patch sa one ruske stranice ali patch ne funkcionira
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
Hvala SPEEDY ali ja sam trazio Hrvatski i srpski T9. Inace odgovara ovaj Espanol. Uploaduj mi PLEASE.
@ speedy_220
imas li onaj patch koji sam gore spomenuo?
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
imam,evo i link
Bookmarks