ako iko ima ikone backstreet rotarory menu nek molim vas da neku stranicu s koje cu ga skinit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ako iko ima ikone backstreet rotarory menu nek molim vas da neku stranicu s koje cu ga skinit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
Pa idi na www.topsony.com i tamo idi pod downloads i onda menu icons i od tamo ih skini!
cesto mi u far manageru kad udem u fs dugo ucitava i kad ude sa onim svim folderima bude i prazni folder card
http://img457.imageshack.us/my.php?i...6132916pc0.jpg
zan li itko zasto???
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
da li je itko ovo uspješno napravio i na brown modelima?
digao bi si svog na w800, pa ako rukne joystick ili tak nest lako se vrati garancija
nema potpisaaaaaaa
ljudi, dal kod uploadanja ikona ima kakve veze njihovih polozaj. na mojem k750, na br 3 su mi datoteke, na 4 gl i video, na 6 kamera itd. kod svih primjera na netu vidim da je drugacije. na 3 je zabava, na 4 je kamera, na 7 su datoteke itd. pa, zanima me dal to ima veze, dal mozda trebam nesto mjenjati ili ne?
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
zna li iko moze li se preko fara ili nekog drugog programa dekodirat k750???
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
nemože samo unlock tool!
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
može li mi netko reći zašto se ova tema uopće zove unlocking umjesto moding?????
pol sata već čitam, a od unlocka ni riječi do ova dva posta iznad!!!
i dajte recite postoji li uopće mogućnost unlocka s DCU-60 preko nekog servera, naravno s logom?
Dakle s dcu-60, ne s servisnim kablom
najbolje školjke su srednjoškoljke
http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e
jel mozda ima datoteka u kojoj pise koliko sam poslao sms-a tako da mogu izmjeniti kao da sam poslao npr. 10 000 poruka?????????????'
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
Nakon editiranja svega što želite, morate izgasiti CSFSLoader, samo stišćite .. dok vas ne pita da li želite izaći i sitinite YES!
Izgasite FAR i iskopčajte mobitel!
di je taj csfs loader
di da ga ugasim
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
ak da debrandiram
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
imam ja, evo tu jeima tko originalni camera driver od w800/k750 r1bc002?
Zadnji uredio Most Wanted : 08-02-2007 u 17:55
moze se pretvorit u w800,100% sam siguran da mob ne mozes sj****,sve se moze popravit,ako ne diras gdfs,eprom,eeprom nemas sta sj****,phone xs ne moze sj**** mob zato jer on moze samo flashat main,fs,finalizirat mob,evo ovak ja sam pocetnik imam k750i od t-koma i zanima me jel se moze konvertirat moj mob u w800i i koliko je to sigurno?? hvala sry za neznanje
Zadnji uredio Most Wanted : 10-02-2007 u 12:25
ljudi, dajte razumijte da nemreta flashat samo main, hvala bogu da vam nekaj neće raditi mob tj. imat će dosta bugova...morate flashnut i fs i napraviti customization......
oglasnik.pforum - biker boy
evo ovak ja sam pocetnik imam k750i od t-koma i zanima me jel se moze konvertirat moj mob u w800i i koliko je to sigurno?? hvalasry za neznanje
@ Xulos jel se moze moj mob prebacit u w800i ako je cid 49???
malo okolo procitaj...
Zadnji uredio blizzard : 09-02-2007 u 16:35
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
dogodilo mi se s mobom.ubacio sam acustic driver "no hissing" i sve je par dana super radilo ali kad sam povecao ekvalizer do kraja mobitel je poceo pustati zvuk ttttttttttttttttttttttttttttttttttt.i sad mi uzasno ima tog "hissinga" pistavog suma kad pustam pjesme!!!probao sam ubacit drivere svih vrsta ali pistanje je uzasno!!!moze li se ikako rjesit i jel mi je ostecen zvucnik???
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
Bookmarks