Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 8 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 214

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako iko ima ikone backstreet rotarory menu nek molim vas da neku stranicu s koje cu ga skinit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  2. #2
    Banned Postignuća:
    31 days registered31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa idi na www.topsony.com i tamo idi pod downloads i onda menu icons i od tamo ih skini!

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cesto mi u far manageru kad udem u fs dugo ucitava i kad ude sa onim svim folderima bude i prazni folder card
    http://img457.imageshack.us/my.php?i...6132916pc0.jpg

    zan li itko zasto???
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    cesto mi u far manageru kad udem u fs dugo ucitava i kad ude sa onim svim folderima bude i prazni folder card
    http://img457.imageshack.us/my.php?i...6132916pc0.jpg

    zan li itko zasto???
    pa ti možda smeta,ako ne što se uopće zamaraš?
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    SE p1i, SE m600, D900i
    Operater
    T-mobile Tele2
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da li je itko ovo uspješno napravio i na brown modelima?

    digao bi si svog na w800, pa ako rukne joystick ili tak nest lako se vrati garancija
    nema potpisaaaaaaa

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi, dal kod uploadanja ikona ima kakve veze njihovih polozaj. na mojem k750, na br 3 su mi datoteke, na 4 gl i video, na 6 kamera itd. kod svih primjera na netu vidim da je drugacije. na 3 je zabava, na 4 je kamera, na 7 su datoteke itd. pa, zanima me dal to ima veze, dal mozda trebam nesto mjenjati ili ne?

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao leon11 Pregledaj post
    ljudi, dal kod uploadanja ikona ima kakve veze njihovih polozaj. na mojem k750, na br 3 su mi datoteke, na 4 gl i video, na 6 kamera itd. kod svih primjera na netu vidim da je drugacije. na 3 je zabava, na 4 je kamera, na 7 su datoteke itd. pa, zanima me dal to ima veze, dal mozda trebam nesto mjenjati ili ne?
    ne.netrebas nista mijenjati,tvoj mob je vjerovatno t-mobile,moj je bio vodafone (sve dok ga nisam debrandiro ) i datoteke su mi se nalazile pod brojem 6,igre pod 1,a sad je sve kao u originalnom se
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  8. #8
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zna li iko moze li se preko fara ili nekog drugog programa dekodirat k750???
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemože samo unlock tool!
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Osekovo/ZG
    Mobitel
    Samsung A 53
    Operater
    altogether
    Godina
    55
    Postova
    602
    Bodovi
    20.541
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Bodovi: 20.541, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    zna li iko moze li se preko fara ili nekog drugog programa dekodirat k750???
    = Citat = Izvorno postao S.Silva Pregledaj post
    nemože samo unlock tool!
    može li mi netko reći zašto se ova tema uopće zove unlocking umjesto moding?????
    pol sata već čitam, a od unlocka ni riječi do ova dva posta iznad!!!

    i dajte recite postoji li uopće mogućnost unlocka s DCU-60 preko nekog servera, naravno s logom?
    Dakle s dcu-60, ne s servisnim kablom
    najbolje školjke su srednjoškoljke
    http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e

  11. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel mozda ima datoteka u kojoj pise koliko sam poslao sms-a tako da mogu izmjeniti kao da sam poslao npr. 10 000 poruka?????????????'
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  12. #12
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    k750 sa softom od w800
    Operater
    VIP
    Godina
    36
    Postova
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nakon editiranja svega što želite, morate izgasiti CSFSLoader, samo stišćite .. dok vas ne pita da li želite izaći i sitinite YES!
    Izgasite FAR i iskopčajte mobitel!



    di je taj csfs loader
    di da ga ugasim

  13. #13
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vorker Pregledaj post
    Nakon editiranja svega što želite, morate izgasiti CSFSLoader, samo stišćite .. dok vas ne pita da li želite izaći i sitinite YES!
    Izgasite FAR i iskopčajte mobitel!



    di je taj csfs loader
    di da ga ugasim
    prvo flashas sa phone xs-om main sa k750w800_r2e_dcu.49r.ssw i onda upres stop onda mos preko fara...ma neda mi se objasnjavat otidi na prvu stranicu ovoga threada pa vidi...
    Pitanje:a jel tvoj mob vodafone ako je trebas ga debrandirat da bi ti mob radio sa far-om
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  14. #14
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    k750 sa softom od w800
    Operater
    VIP
    Godina
    36
    Postova
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    otidi na prvu stranicu ovoga threada i onda ces vidit kako se radi sa cid 49
    Pitanje:a jel tvoj mob vodafone ako je trebas ga debrandirat da bi ti mob radio sa far-om

    je je vodafon live radim sve kao na pocetku saad radi sve normalno ali mob se nepali
    jel se mora originalna verzija stavit na mob il mos neku drugu npr na k750 od w800

  15. #15
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    k750 sa softom od w800
    Operater
    VIP
    Godina
    36
    Postova
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ak da debrandiram

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vorker Pregledaj post
    ak da debrandiram
    prvo ga flashaj ponovo na staro sa seusom,onda ce ti se upalit ako ne stavi ga na punjenje poslije toga downloadadj sa topsony.com main firmware k750 od tvog firmware-a i onda flashaj main sa tim fileom u phone xsu i onda ces moc normalno radit
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  17. #17
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima tko originalni camera driver od w800/k750 r1bc002?
    imam ja, evo tu je
    Zadnji uredio Most Wanted : 08-02-2007 u 17:55

  18. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao speedy_220 Pregledaj post
    imam ja, evo tu je
    si to sa topsony skinuo? tu već imam ali mi treba onna za R1BC002 a ova je za R1CA021
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  19. #19
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    evo ovak ja sam pocetnik imam k750i od t-koma i zanima me jel se moze konvertirat moj mob u w800i i koliko je to sigurno?? hvala sry za neznanje
    moze se pretvorit u w800,100% sam siguran da mob ne mozes sj****,sve se moze popravit,ako ne diras gdfs,eprom,eeprom nemas sta sj****,phone xs ne moze sj**** mob zato jer on moze samo flashat main,fs,finalizirat mob,
    Zadnji uredio Most Wanted : 10-02-2007 u 12:25

  20. #20
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    v630@k610
    Operater
    vip
    Godina
    36
    Postova
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi, dajte razumijte da nemreta flashat samo main, hvala bogu da vam nekaj neće raditi mob tj. imat će dosta bugova...morate flashnut i fs i napraviti customization......
    oglasnik.pforum - biker boy

  21. #21
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool Gulp

    evo ovak ja sam pocetnik imam k750i od t-koma i zanima me jel se moze konvertirat moj mob u w800i i koliko je to sigurno?? hvala sry za neznanje

  22. #22
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    = Citat = Izvorno postao Xulos Pregledaj post
    evo ovak ja sam pocetnik imam k750i od t-koma i zanima me jel se moze konvertirat moj mob u w800i i koliko je to sigurno?? hvala sry za neznanje
    odgovor od još jednog početnika koji je uspio nadograditi k750 (vodafoe brand) u w 800i bez hebenog vodafone. ako već nisi skužio postupak javi se za objašnjenje ....

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ Xulos jel se moze moj mob prebacit u w800i ako je cid 49???
    malo okolo procitaj...
    Zadnji uredio blizzard : 09-02-2007 u 16:35
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  24. #24
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    vidi potpis
    Operater
    T-Mobajl XD
    Godina
    38
    Postova
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    jel se moze moj mob prebacit u w800i ako je cid 49???
    Odakle si ti ispa?
    w750_R1BC002 @ ajme majko patcewa...još od siječnja 2007.

  25. #25
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dogodilo mi se s mobom.ubacio sam acustic driver "no hissing" i sve je par dana super radilo ali kad sam povecao ekvalizer do kraja mobitel je poceo pustati zvuk ttttttttttttttttttttttttttttttttttt.i sad mi uzasno ima tog "hissinga" pistavog suma kad pustam pjesme!!!probao sam ubacit drivere svih vrsta ali pistanje je uzasno!!!moze li se ikako rjesit i jel mi je ostecen zvucnik???
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 8 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-02-2005, 15:09
  2. E 550 Unlocking
    By DeBokte in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-01-2005, 20:19
  3. C60 unlocking
    By hackerman in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 30-11-2004, 16:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove