Mislim da za svaki Hardware koji dodajes, ako nema u sebi drivere, da ti javlja "unknown device", jer tek kad primi drivere, onda ga tek prepozna.
Ja sam imao problema sa unutarnjim modemom ...![]()
Mislim da za svaki Hardware koji dodajes, ako nema u sebi drivere, da ti javlja "unknown device", jer tek kad primi drivere, onda ga tek prepozna.
Ja sam imao problema sa unutarnjim modemom ...![]()
Bookmarks