Izvorno postao frish-KI Ajde ti fino sformatiraj disk, pa će biti bolje... Jer ovo "prvo mi nije ovo radilo, pa onda ovo, pa na kraju i ovo" mi se ne sviđa... nisam nikad formatiro disk . bili mi tko objasnio sto se time zapravo dobije ili izbrise tj. ocu li izgubit bas sve na racunalu) bio bi mi jako vazno da mi to neko objasni
Pravila foruma
Bookmarks