= Citat = Izvorno postao frish-KI Pregledaj post
Ajde ti fino sformatiraj disk, pa će biti bolje... Jer ovo "prvo mi nije ovo radilo, pa onda ovo, pa na kraju i ovo" mi se ne sviđa...

nisam nikad formatiro disk . bili mi tko objasnio sto se time zapravo dobije ili izbrise tj. ocu li izgubit bas sve na racunalu)

bio bi mi jako vazno da mi to neko objasni