"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Takoder sam malo prćkao po njemu neki dan u t-mobileu i vidio da rade flash teme sa t-mobile softom....
Mob je dobar ali ne isplati se dati tu lovicu za njega jer ne predstavlja nikakva poboljsanja u odnosu na prijasnje modele....
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Ne, to kaj ti mislis je gumb za potvrdu, ovaj model ima navi kao primjerice w810....
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Upravo dobio katalog od VIPa, eto W880 za 3591 Kn redovno, 2091 Kn na 12 mj, 1791 Kn na 24 mj. Ako koga zanima.![]()
mene al ja bi sa čistim softom
Preskup. Za te pare si kupim Samsung u600 koji je dvostruko bolji od w880:u bivsoj elektromagicovoj trgovini u maksimirskoj kosta 3399 kn, nov, u hgspotu 3389 kn
1. slider je (te je samo 1.5 mm deblji od w880)
2. ljepše dizajniran (touch sensitive tipke)
3. ima mnogo bolju kameru
4. mnogo veći ekran
5. također ima muzičke gene (suradnja sa Bang&Olufsenom)
6. veća video rezolucija
7. tv-izlaz i preglednik dokumenata
Jedino u čemu je gori od w880 je što nema u paketu tako veliku karticu, ima nešto slabiju bateriju te nema 3G.
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
Sa ovim se nikako ne bi slozio. Ne znam kakav je Samsung, ali probao sam neki LG od frenda sa takvim tipkama, totalna katastrofa!
Ne samo da nema uopce osjecaja jel tipka stisnuta ili ne (necu ni zamisljat kako je na tome poruke pisat), nego kaze frend da mu se redovito dogadja da se tipke stisnu slucajno u djepu. Keylock ga tu skroz spasava!
BTW, minus za Samsung: SE softver je IMHO puno bolji.
Bookmarks