Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Overclocking

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    split-omiš
    Mobitel
    N76, E840, W850,8850,7210
    Operater
    vip,t-šum, tele2
    Godina
    38
    Postova
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako je sve kingmax i moglo bi, al to opet nisu iste meme tako da ne očekuješ čuda,

    btw@THE NO, izvorno porijeklo tih informacija je tu:

    http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=6829

    pa preporučam ćitanje toga, a vjerojatno ćeš nač i svoju ili sličnu konfu, forum zbog problema u zadnje vrijeme zna zablokirati, ali nek te to ne sprijeći

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novska
    Mobitel
    k800
    Operater
    t-mobile
    Godina
    45
    Postova
    108
    Bodovi
    9.579
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.579, Nivo: 23
    Bodovi: 9.579, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hvala na svom trudu i pomoci ali trenutno odustajem od klokanja,ako nesto napravim javit cu vam

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    Nokia 6300
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    327
    Bodovi
    7.240
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.240, Nivo: 20
    Bodovi: 7.240, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam semprona64 2800+ i mazno sam ga na 4000+
    ploča je K8Ns... 300x8 na netaknutom naponu, box hladnjak.
    I dobio sam fine preformance, imam 9600xt 128MB i igre mi fino rade, 1GB radne memorije.
    Tebi bi preporučio stavljanje windowsa ponovo (full format sistemskog diska), te onda razmislit o klokanju, ali nemoj to ništa radit ako se ne kužiš.
    Po meni je OK konfiguracija, jedino ne znam kakva je to grafa.

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    Nokia 6300
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    327
    Bodovi
    7.240
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.240, Nivo: 20
    Bodovi: 7.240, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ono što sam zaboravio je to da sam stavio memoriju 2/1.33 pa radi na 400MHz kako je i inaće...znaći mema nije klokana, a sabirnicu na 3x

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bobe Pregledaj post
    ako je sve kingmax i moglo bi, al to opet nisu iste meme tako da ne očekuješ čuda,

    btw@THE NO, izvorno porijeklo tih informacija je tu:

    http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=6829

    pa preporučam ćitanje toga, a vjerojatno ćeš nač i svoju ili sličnu konfu, forum zbog problema u zadnje vrijeme zna zablokirati, ali nek te to ne sprijeći
    ja mislio da se on (THE_NO)stvarno kuzi u to a on krade s drugih foruma


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Overclocking i Flashing
    By Ico86 in forum Stolna računala
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-09-2006, 22:41
  2. Overclocking 6800GS Help.
    By Domek in forum Stolna računala
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-07-2006, 23:30
  3. Radeon 9200 overclocking
    By alex1 in forum Stolna računala
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-03-2006, 18:36
  4. overclocking
    By Lorry-Brzi in forum Aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-02-2006, 02:49
  5. MDA Compact/I-mate JAM overclocking
    By SlaWeX in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-09-2005, 17:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove