Meni je trajao ravno 7 godina.. a i jos je u funkcionalnom stanju samo da promijenim bateriju, jedino mi je problem ona kopca koja drzi bateriju. Da li se to moze kako popraviti? Izgubila se.
Meni je trajao ravno 7 godina.. a i jos je u funkcionalnom stanju samo da promijenim bateriju, jedino mi je problem ona kopca koja drzi bateriju. Da li se to moze kako popraviti? Izgubila se.
http://www.retrofone.com/product_inf...products_id=81
ako se nevaram prvi mobitel s symbianom za 400kn ga prodaju
- Red-Gsm.net -
imam samo jedno OT pitanje koji je zadnji predstavljeni ericsson telefon? R600?
- Red-Gsm.net -
Prvi puta sam vidio T28 kada je davne 1999.god. frend donio u srednju taj mob i to je bila pojava nad pojavama, pogotovo jer u to doba još nije svako derle imalo mobitel, pogotovo ne takav...
Mislim da su ovi stari mobovi (tipa Ericsson T28, Nokia 3310, Siemens C/M35, Motorola V50 itd.) bili legende...u današnjem moru tisuće mobitela sa tisućama različitih mogućnosti to se sve tak razvodnilo i to više nije to...
Bom Chicka WahWah
To su bili pioniri.
T28 pa T68, cijene u pocetku preko 6k a onda odjednom pale na par kkn.
Danas pak ponude na sve strane svaki mjesec isti proizvođač najavi pusti 5-6mobitela.
Danas kupiš, sutra već zastario...
Pozitivno je jedino sto se mogu nabaviti dobri mobiteli za relativno malo novaca.
Ubio bih sve u ovoj prostoriji za kap piva! - Homer Simpson
Bookmarks