Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    Nokia N73 + 1GB MINI SD
    Operater
    T-mobile
    Godina
    34
    Postova
    242
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crash&Burn Pregledaj post
    JA imam classic start menu i kod mene je ovako , a htop bih da kad otvorim start pa programs da bude onak malo programa i dolje dvije strelice i kad se na njih stisne da dođu svi programi. Prije mi je bilo ok, odkad sam instalirao nove win tog nema
    Ovako napravi: desni klik na START izbornik>properties>pod start menuom klikni customize>advanced>pod izbornikom start menu items negdje pri dnu ti piše Scroll programs i to označi,klikni OK,apply,pa opet OK i to je to.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao THE NO Pregledaj post
    Ovako napravi: desni klik na START izbornik>properties>pod start menuom klikni customize>advanced>pod izbornikom start menu items negdje pri dnu ti piše Scroll programs i to označi,klikni OK,apply,pa opet OK i to je to.
    Nijo to, kad to napravim onda sam scroolam prema dole, a ovak ode u drugi stupac


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove