Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Kanada
    Mobitel
    iphone 4
    Operater
    +1
    Godina
    39
    Postova
    1.630
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nema nista sumnjivo, samo se pokrecu ZoneAlarm i CA security [AV]

    da samo jedna particija, kuzis jer nisam previse upucen u 'advance' stvari na kompjuteru...

    daj mi reci jel bu radilo ako prikljucim External hard drive u safe modu da prebacim podatke i muziku. zao mi je reinstalirat windowse i izgubit 40 Gb muzike... plus velika hrpa podataka od zaposlenih ljudi koji rade za staru, ako izgubim i ona sazna objesit ce me doslovce
    It's nice to be important, but it's more important to be nice

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2004
    Lokacija
    VG
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    Vip
    Godina
    36
    Postova
    290
    Bodovi
    9.686
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.686, Nivo: 23
    Bodovi: 9.686, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hmm, i meni se isto dogodilo prije godinu dana kad sam instalirao neku temu koja promijeni logon screen. Uđi sam u safe mode s command promtom. Samo ne znam jel ti hoce uci jer se isto pojavljuje taj logon screen. Pokreni task manager, i na task manageru odes u file->run-> upisi explorer.exe.Pojavit ce ti se desktop a ako jos jednom ukucas explorer i gasis taj cmd, otvoriti ce ti taj explorer a prikljuci taj externi hard disk i prebaci podatke ili probaj nekako popraviti stvar.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. T-Mobile MDA compact
    By frish in forum Windows Mobile
    Odgovora: 413
    Posljednji post: 03-09-2008, 14:12
  2. Prečice za MS Windows XP
    By zerobravo in forum Aplikacije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-08-2006, 23:07
  3. All In One Software
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-08-2006, 22:07
  4. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44
  5. Windows Vista
    By muras in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-09-2005, 16:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove