daj u safe modu upali msconfig, pa vidi dal nekaj "sumnjivoga" pokreče s windowsima.
Može biti i greška na hardu di su windowsi.![]()
Kaj imaš samo jednu particiju?
daj u safe modu upali msconfig, pa vidi dal nekaj "sumnjivoga" pokreče s windowsima.
Može biti i greška na hardu di su windowsi.![]()
Kaj imaš samo jednu particiju?
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Bookmarks