ovih dana sam se slikao s tom kamerom na Nokijinom predstavljanju u Münchenu i koliko se sjećam nitko nije gledao u telefon kada je okidao fotke tako da mislim ta je tražilo isključivo prozorčić na kameri. Još ću pokušat saznati 100% pa se javim.
saznah da findera nema na telefonu![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks