...kolko ja znam,moraš potpisat ugovor na 12 mj...nakon isteka,ako hoćeš raskinut ugovor,normalno,podnosiš zahtjev te ti poništavaju tvoj dosadašnji broj...
...kolko ja znam,moraš potpisat ugovor na 12 mj...nakon isteka,ako hoćeš raskinut ugovor,normalno,podnosiš zahtjev te ti poništavaju tvoj dosadašnji broj...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks