gledajte...i ja znam jako dobro programirat...i imal sam par dosta dobrih projekta...manje vise uspjeli..i znam kolko se treba namucit pa da ti dodje neki lik koji ima novce,no namjerno nece kupit i uzme igru&program..
zato iskreno sad od kad imam visu i paypal sve cesce uzimam legalne programe...morate se postavit u njihovu poziciju...jer oni su krvavo radili da ta j program naprave..

u vezi za pocketpc za cro podrucje....
a daj mi reci koliko hrvata ima pocket pc ?
i dali bi to bilo isplativo..

a to da ilegalno s legalnim nejdem..ja se nebi slozil
ja sam ljepo napisal uncensored,tj ja se od toga ogradjujem....a u drugom djelu propagiram legalan software...no budimo realni kolko god ja ulozil u reklamu..kolko god se trudit...bez uncesored kategorije tesko se budem probil

btw da preobratim u hrvatski pocket pc forum...trebam barem 200 do 300 korisnika..da bi to izgledalo donekle..
mozda da stavim i ostale pda uredjaje bi nas se naslo dosta..

neznam vidjet cemo...inace odlicna diskusija