Izvorno postao observer Ovaj Novii me opet zeza... Postoji još i Vito Remote control kao što je kolega rospaya rekao (za više o njemu pogledati ovdje). Ali sam naišao i na Remotecontrol II...jel zna tko štogod o njemu? Ili o Nevo remote ? Taj i mene zanima ali nigdje nemogu nač serijski broj
Pravila foruma
Bookmarks