= Citat = Izvorno postao observer
Ovaj Novii me opet zeza...
Postoji još i Vito Remote control kao što je kolega rospaya rekao (za više o njemu pogledati ovdje).
Ali sam naišao i na Remotecontrol II...jel zna tko štogod o njemu?



Ili o Nevo remote ?


Taj i mene zanima ali nigdje nemogu nač serijski broj