Ili si staviš Novii remote pa probaš sa njim.
Ja sam imao nekih problema, nije mi baš radio.
Ali izašla je novija verzija u kojoj su navodno popravili neke stvari pa ću ju danas isprobati.
Link
Ili si staviš Novii remote pa probaš sa njim.
Ja sam imao nekih problema, nije mi baš radio.
Ali izašla je novija verzija u kojoj su navodno popravili neke stvari pa ću ju danas isprobati.
Link
Isprobao sam več neki dan tu novu verziju ali ne radi kak spada!Izvorno postao observer
![]()
![]()
Ah damn...onda ju neću niti ja stavljati.Izvorno postao drbizar
Jesi siguran da ti je uključena bila opcija receive all incoming beams?
To znaš da ti mora biti uključeno...
To neznam ali znam da sam ga registrirao i da je radi jedan dan i gotovo više se drugi dan nije mogao pokrenuti!Izvorno postao observer
![]()
![]()
Hmm ja bas nikakvih problema s njim nemam. Super mi radi.Izvorno postao drbizar
Ovaj Novii me opet zeza...
Postoji još i Vito Remote control kao što je kolega rospaya rekao (za više o njemu pogledati ovdje).
Ali sam naišao i na Remotecontrol II...jel zna tko štogod o njemu?
Ili o Nevo remote ?
![]()
Zadnji uredio Wisher : 06-01-2007 u 01:15
Izvorno postao observer
Taj i mene zanima ali nigdje nemogu nač serijski broj![]()
Bookmarks