nije mi namjera vrijedjati.Izvorno postao Ghostalitious
ali crvena guma je jos ok.bijelo kuciste je ruzno do bola!
Ljudi, zna li tko može li se mijenjati maska na 5300 i ako može gdje ih ima za kupiti?
Imam onu defaultnu sa crvenom gumom i malo mi je ružnjikava....
Hvala!
nije mi namjera vrijedjati.Izvorno postao Ghostalitious
ali crvena guma je jos ok.bijelo kuciste je ruzno do bola!
zeemax
vidio sam na austrijskom ebay-u gomilu kablova i crystal caseova,te par sivih 5300. Al nigdje maski. Jesi li siguran da se na tom mobu uopće daju mijenjat maske?
pa baš i nisam siguran....
Bookmarks