Moj frend nepismeni koji nezna napisati topic pito me zas mu zuji kada stisne SHIFT CPSL,NUM LOCK i takva sranja.Kaze mi on da mu tada komp pocne pistiti Ko Ku*va.Zna ko pomoc?