Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 176

Tema: Crysis

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2004
    Mobitel
    HTC Desire, iPhone
    Operater
    vip,t-mobile
    Postova
    1.809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    šta reći osim ovo je sigurno najbolja igrica ikad.....
    nemam riječi evo i u dx9 radi predobro i izgleda predobro
    ali ljudi moji jaaaaako je zahtjevna naravno za full detalje
    trenutno se guštam sve je kako i mora biti na high detaljima
    sad jedino nisam siguran zašto ne mogu otvorit ultra high iako sam čuo da i nema neke razlike

    budem kasnije i koji ss stavio.....

  2. #2
    antistar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    344
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao damgol Pregledaj post
    šta reći osim ovo je sigurno najbolja igrica ikad.....
    nemam riječi evo i u dx9 radi predobro i izgleda predobro
    ali ljudi moji jaaaaako je zahtjevna naravno za full detalje
    trenutno se guštam sve je kako i mora biti na high detaljima
    sad jedino nisam siguran zašto ne mogu otvorit ultra high iako sam čuo da i nema neke razlike

    budem kasnije i koji ss stavio.....
    Kakvu konfiguraciju imas?

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2004
    Mobitel
    HTC Desire, iPhone
    Operater
    vip,t-mobile
    Postova
    1.809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Tetronic Pregledaj post
    Kakvu konfiguraciju imas?
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=376

    znam žalosno ali istinito da ova moja kanta to ne može progutati

  4. #4
    antistar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    344
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao damgol Pregledaj post
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=376

    znam žalosno ali istinito da ova moja kanta to ne može progutati
    jako zalosno...





















    gade...


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove