Izvorno postao bubyx Kada instaliram igru preko motomidimana pise application eror kad je hocu pokrenut... Kada instaliras igricu oznaci je da poplavi i klikni acces mislim da se tako zove!
Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!
Pravila foruma
Bookmarks