Točno.
1 generacija nano-a je bila toliko sranje da mi je ponekad došlo da odem Jobsa zaklat ono ..... ćim sam ga stavio na stol več je izgledo ko da sam ga turpijom........
Sad sam nabavio iriver H10,(a ni jedan ipood nikada neće moć ni prismrdit kvaliteti zvuka u irivera,čak i creative i cowon imaju bolji zvuk,a za cowon sam siguran da je čak i bolji nego u irivera-činjenica-a to je jedino što je važno,al ako čemo o izgledu,aluminij+krom na iriveru H10 sasvim dobro izgledaju,ako baš moramo biti tako mutavi i površni da gledamo na izgled mp3playera....)i stvarno mi nije žao.
A čak je i upravljanje na iriveru brže(uspoređujem nano 1g i H10)-dok na nanu moram vrtiti palac,na iriveru samo gurnem palac u dno touchstripa-h10 sam vrti liste...
(da,ljen sam)
Zadnji uredio Thunderhead : 08-01-2007 u 07:50
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Bookmarks