hmm....baš sam trazio ovu temu...šrvi mj je prošao...ima li kakvih novosti o ovim karticama i jesam li u krivu ili će se moć koristit na pro-duo ulazima...dakle mobovima koji podržavaju ms pro duo...i kad bi to uopće moglo doć,jer...ja bih si s novim mobom i uzeo malo veći kapacitet memorije od 1 gige...bar 4 ili više ako je moguće


Odgovori uz citat
Bookmarks