koji bootloader? probaj mu zapisati novi boot, možda uspiješ. i probaj sa drugim flashom...Izvorno postao drofa
koji bootloader? probaj mu zapisati novi boot, možda uspiješ. i probaj sa drugim flashom...Izvorno postao drofa
kad bih znao o cemu pricas,boot loader,kako igde
kako da vidim koji je boot loader,i gde da ga nadjem
ugasiš mobitel, stisneš tipku za paljenje i odmah pritisneš *# i držiš ih zajedno dok ti ne uđe u boot mode.Izvorno postao drofa
valjda ce mi bat izdrzati
a to.on je non stop u tom modu,08.D0
daj mi mail da ti pošaljem bootloader pa ga preflashaj. i misliš da ti je problem u LP-u kad se flasha sa LP om, onda zna vrlo često baciti taj error. probaj prvo neki LP ubaciti, recimo engleski, a u međuvremenu mi daj mail da ti pošaljem bootloader.Izvorno postao drofa
drofaue@gmail.com,sta bi lp,hvala ti unapred,izvini sto te smaram
Bookmarks