a to sam vidio , ili preko usb kabla ili preko IR.Izvorno postao rise000
jebemti panasonic.
a tak lijepe slike sam slikao
kak da ja sad to prebacim na komp ? ;o
a to sam vidio , ili preko usb kabla ili preko IR.Izvorno postao rise000
jebemti panasonic.
a tak lijepe slike sam slikao
kak da ja sad to prebacim na komp ? ;o
Bookmarks