mob ti serial-portom konstantno mora biti spojen preko BT i onda ih sinhroniziraš prema uputama. meni program i nema nekakvog smisla.
mob ti serial-portom konstantno mora biti spojen preko BT i onda ih sinhroniziraš prema uputama. meni program i nema nekakvog smisla.
Bookmarks