Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: PDA troboj

  1. #26
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za nekoga tko ne namjerava trositi toliko love na to, a treba mu samo instant e-mail u jednoj od najboljih varijanti BIS BB kod VIP-a je super stvar.

    Meni osobno je wnw bolji, jer mi nije problem e-mail provjeravati rucno/periodicki.
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  2. #27
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rospaya
    Za nekoga tko ne namjerava trositi toliko love na to, a treba mu samo instant e-mail u jednoj od najboljih varijanti BIS BB kod VIP-a je super stvar.

    Meni osobno je wnw bolji, jer mi nije problem e-mail provjeravati rucno/periodicki.
    Vidim da si na vipu i t2, pa me zanima od kad oni nude wnw???
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.

  3. #28
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Btw. provjerio sam i na T-mobile-u blackberry je 80 kn za instant mail. Na vipu 91, što nije skupo. Mislim da su u Njemačkoj cijene nabrijanije...
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.

  4. #29
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Jastrebarsko/SLO border
    Mobitel
    Zamsung & Win Mobile
    Operater
    T-Mobile 098
    Postova
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemamo svi tocne stvari u profilu, ja koristim 3 mreze - a u profilu prikazujem jednu... neznam zasto je to tako, valjda smo ljencine...

    a gosp. rospayi zbog prirode posla ne odgovara apdejtanje profila, nema covjek toliko vremena za bacanje, a i bolje... nekima bi zubi ispadali
    www.gadgethive.com Gadget E-Zine
    PDA / SMARTPHONE / GADGET

  5. #30
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LOL...koja legenda

    Eto kako se motamo, prvo oko Palma pa sad oko Blekberija

    Što se tiče tržišta OS-ova, možemo se samo nadati da će Linux napraviti nešto na tom polju. Microsoftov OS ima puno prednosti nad konkurencijom, ali je Microsoftov OS pisan za američke korisnike, a ne za nas, koji očekujemo od nove verzije OS-a stvarno velike promjene, kako u jednostvnosti korištenja PDA platforme, tako i proširenju funkcionalnosti. Ne sad da se ta funkcionalnost proširuje kupovinom konkurencije i implementacijom već gotovih produkata u Microsoftovo čedo, nego da sam Microsoft razvije i patentira nekoliko stvarno korisnih riješenja.

    Prateći razvoj Linux platforme, riješenja koja on donosi za svaku novu verziju distribucije su, pa mogu skoro reći revolucionarna, ali još uvijek nedostupna većini korisnika. Iako ako povučemo paralelu sa novim distribucijama Linuxa na desktop polju i gledamo stanje sada i prije 5 godina, logično je za očekivati da će se dosta toga pojednostavniti i na polju jednostavnosti i ergonomije korištenja PDA računala.

    Apropo teme o Blackberryju, moje mišljenje o njemu je jasno. Hardverski uređaj je dizajniran za ljenčine od amerikanaca koji nemaju naviku provjeravanja maila svako malo, pa im dolazi mail direktno na ekran. Uređaji koji služe kao podrška samo potvrđuju moju misao, jer oni nemaju apsolutno ništa što bi ostale proizvođače PDA-ova i smartphoneova natjeralo da klecaju koljenima. Što se tiče usluge Blackberry isto tako, stvarno nema smisla. Mislim ima, za svaku uslugu postoji neki smisao, ali radi se o totalno hipotetskom scenariju u kojem bi većina ljudi zaboravila iskoristiti prednosti ove usluge.

    Potpora ovome je i dizajniranje nekoliko novih uređaja (Pearl ako se dobro sjećam), koji apsolutno ne nude ništa na Blackberry polju, nego se svojim mogućnostima približavaju klasičnim komunikatorima/mobitelima kako bi eto RIM mogao konkurirati i klasičnim uređajima, jer je postalo preočito odnosno preriskantno za firmu takvog "potencijala" zadržavati na jednoj usluzi sa pomalo upitnom budućnosti.

    Ne sumnjam da će BB koncept nestati, ali ova fama koja trenutno vlada oko BB-a će definitivno proći i BB će se zadržati samo u visoko-profiliranim tvrtkama gdje je i prvotno zamišljen da bude prisutan. Stoga, uštedite 91 kunu i bolje dajte 100 kuna našem monopolisti za Web'n'Walk jer ćete tako puno bolje proći.
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  6. #31
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rospaya
    Za nekoga tko ne namjerava trositi toliko love na to, a treba mu samo instant e-mail u jednoj od najboljih varijanti BIS BB kod VIP-a je super stvar.

    Meni osobno je wnw bolji, jer mi nije problem e-mail provjeravati rucno/periodicki.

    Eto, sve si reko. Mislim taj push e-mail je po meni pizdarija. Već sam rekao da sve accounte imam forwardane na hotmail i titan se odma oglasi kad primi emajl.
    Tako da mi je davanje 80 kuna mjesečno, ili koliko je već za taj Blackberry sevis bacanje love kad imam w'n'w za 100 čuna.

    Eto, jedino veće firme, njima se isplati BB da se puno ne komlpiciraju stvari. Inače BB kao uređaj je pušiona.


    EDIT: Sad kad smo fino izgadili BB servis, očekujem da se jave jsp i NeReD i da nas popljuju
    Zadnji uredio Drug Mile : 06-12-2006 u 10:03

  7. #32
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa čuj, ako si iznijeo svoje mišljenje ne trebaš se bojati što BB fanovi imaju za reći (što ovo ima čudan prizvuk kad se BB zamjeni sa showom koji se kontinuirano prikazuje na RTL-u). A eto slažem se s tobom u tom mišljenju ako ti je tako lakše
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  8. #33
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Pharcyde
    nemamo svi tocne stvari u profilu, ja koristim 3 mreze - a u profilu prikazujem jednu... neznam zasto je to tako, valjda smo ljencine...

    a gosp. rospayi zbog prirode posla ne odgovara apdejtanje profila, nema covjek toliko vremena za bacanje, a i bolje... nekima bi zubi ispadali


    @ speedcats, cekam prebacivanje na T-Mobile, no sto je drugo wnw nego obican mobilni internet kojeg mozes imati i sa Vipom? Ne moram ga imati da znam kako bi se sa njim snasao
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  9. #34
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Jastrebarsko/SLO border
    Mobitel
    Zamsung & Win Mobile
    Operater
    T-Mobile 098
    Postova
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heh, ja sam za ljestvicu bolji i od Druga Mileta, recimo imam nekih 20 mail adresa koje su na fwd jednog gmail racuna, taj pak racun je fwd na 098 broj na kojem sam aktivirao prije nesto godina onaj sms@mail. Uzmimo u obzir w'n'w i evo light verzije BB-a, samo sto imam dosta za klikat i stiskat... no oni koji me znaju, reci ce da to volim raditi
    www.gadgethive.com Gadget E-Zine
    PDA / SMARTPHONE / GADGET

  10. #35
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Pharcyde
    Heh, ja sam za ljestvicu bolji i od Druga Mileta, recimo imam nekih 20 mail adresa koje su na fwd jednog gmail racuna, taj pak racun je fwd na 098 broj na kojem sam aktivirao prije nesto godina onaj sms@mail. Uzmimo u obzir w'n'w i evo light verzije BB-a, samo sto imam dosta za klikat i stiskat... no oni koji me znaju, reci ce da to volim raditi
    Fakat se kužiš... Ja bi izludio kad bi mi dolazio svaki mail na mob, pa sam deaktivirao sms mail..... s obzirom da mi nekad dođe i 50 mailova na dan....
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove