Ovako;dobio sam zapakirani flex za v300 i unutra našao ovo Ovaj ljevi je sa moje stare v300 a desni koji sam dobio! Jel to neka greška ili ima različitih v300?
Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!
Pravila foruma
Bookmarks