To se često događa kod lažnih maski. Jesi kupio u dučanu ili kod švercera. Šverceri često mijenjaju masku za bolje prodati telefon ili čak podvaliti polovni pod novi.
P.S. Ukucaj *#92702689# pa će ti pokazati koliko je pričano.
To se često događa kod lažnih maski. Jesi kupio u dučanu ili kod švercera. Šverceri često mijenjaju masku za bolje prodati telefon ili čak podvaliti polovni pod novi.
P.S. Ukucaj *#92702689# pa će ti pokazati koliko je pričano.
Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij
Ma nema niti mjesec dana.Ima masku sa natpisom T-mobile
I meni se taj problem bio pojavio, no riješiš ga tako da stražnju masku skineš i "postaviš ju malo bolje", pritisni ju malo.
Imam jedno pitanje, zna li netko gdje nabaviti originalne maske ali po povoljnim cijenama nego li u mobisu?
Zadnji uredio Redzy : 03-12-2006 u 21:51 Razlog: Lapsus
Nokia 3210 > 3510 > 8310 > 6230 > N70
Ne znam kolko je u mobisu, ali na jarunu kod placa u dućanu je 300kn original. imaju ivory i srebrnu.
Ponekad ti pojedeš medvjeda, a ponekad... medvjed pojede tebe.
gdi kod placa? gore na placu na katu?
bio je gore ali je premješten u novu zgradu iza placa u prizemlju.Izvorno postao kakosamlegenda
Ponekad ti pojedeš medvjeda, a ponekad... medvjed pojede tebe.
nasao, kupio, smontirao, presretan, thx
Bookmarks