ako stavim samo main od w800 na k750 cid 49 oću li imat flight mode
ima li veze što mi je mob r1ca021?
ako stavim samo main od w800 na k750 cid 49 oću li imat flight mode
ima li veze što mi je mob r1ca021?
Daj koristi pretraživanje... o stavljanju softa od W800 na K750 se pisalo "n" puta a i odgovoreno je i na tvoje pitanje "n" puta...Izvorno postao 98989
Odgovor je: DA! Dobit ćeš flight mode ako staviš soft od W800...
Mislim da je bezvezno postavljati ista pitanja nekoliko puta... To je nabijanje postova... U buduće malo koristi "pretraživanj"...![]()
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Kratko-jasno pitanje: Da li je trenutno moguce debrandirati W810i (naravno, cid49)? Po mogucnosti, bez uplacivanja kredita...![]()
|Think again.|
kratako i jasno: moguće jeIzvorno postao Flashy
![]()
meni kad to sve namjestim sa tim phone xs i idem flash stisnut samo mi ga izbaci van prozor nestane dali neko zna u čem je problem mob je cid49 brown!
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Problem je upravo u onom "BROWN". Moraš ga prekonvertirati u "RED", a to nažalost ne ide sa DCU-60 kabelom. Potreban je SETOOL 3, GTI ili neki drugi box. I ja se spremam svoj k750i odnesti na prekonvertiranje. 50 kuna manje!![]()
ok napravit ću to a usb smartom!![]()
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Bookmarks