= Citat = Izvorno postao maki1908
daj prvo procitaj cijelu teme prije neg sto lupis takvu glupost
Procitao i citam svaki dan... Sto ti smatras pod "razbijen cid49"? Koristenje FAR managera? Flash-anje, unlock ili nista od toga, vec rijesen algoritam?