Procitao i citam svaki dan... Sto ti smatras pod "razbijen cid49"? Koristenje FAR managera? Flash-anje, unlock ili nista od toga, vec rijesen algoritam?Izvorno postao maki1908
Procitao i citam svaki dan... Sto ti smatras pod "razbijen cid49"? Koristenje FAR managera? Flash-anje, unlock ili nista od toga, vec rijesen algoritam?Izvorno postao maki1908
Bookmarks